Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki i języka angielskiego

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty to moment wielkiej odpowiedzialności. Nasza szkoła oferuje intensywne kursy, które pomogą uczniom pewnie stanąć przed tym ważnym egzaminem. Nasze metody nauczania oparte są na wieloletnim doświadczeniu i przekładają się na sukces naszych uczniów.

Nasze Centrum to nie tylko zajęcia z angielskiego dla dzieci, czy kursy matematyczne dla dzieci. Dbamy również o nastolatków i to z myślą o nich prowadzimy  kursy przygotowujące do Egzaminu  Ósmoklasisty z matematyki i języka angielskiego. Rozpoczęcie nauki już teraz gwarantuje ugruntowanie wiedzy, nadrobienie braków w wiadomościach, a to z pewnością przełoży się na zmniejszenie stresu i osiągnięcie zadowalających wyników na Egzaminie. Nasze kursy to doskonała okazja, aby w pełni przygotować się do egzaminu i poczuć pewność siebie w trudnych zadaniach matematycznych oraz w mówieniu i rozumieniu języka angielskiego.

Naszą kadrę nauczycielską tworzą pasjonaci swojej pracy, posiadający bogate doświadczenie w nauczaniu matematyki MathRidersjęzyka angielskiego Helen Doron English. Znamy specyfikę egzaminu ósmoklasisty i wiemy, jakie są kluczowe zagadnienia do opanowania. Ponieważ wyznajemy zasadę, że nie ma lepszej metody nauki niż praktyka na naszych kursach rozwiązujemy mnóstwo zadań i testów, a dzięki niewielkiej grupie rówieśniczej i przyjacielskiej atmosferze nauka mija szybko i przyjemnie.

Rozpoczęliśmy już kurs przygotowujący do Egzaminu Ósmoklasisty z matematyki. Zajęcia odbywają się w każdą środę i trwają 90 min. Pozostały jeszcze wolne 2 wolne miejsca.

Kurs przygotowujący do Egzaminu Ósmoklasisty z języka angielskiego rozpoczynają się 4 października i odbywać się będą w każdą środę o godzinie 18:00 i będą trwały 90 min.

Jeśli żaden z terminów Ci nie pasuje, daj nam znać. Postaramy się stworzyć grupę w dogodnym terminie.

  • Cena kursu z matematyki – 2750 zł
  • Cena kursu z języka angielskiego – 2800 zł

W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały edukacyjne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zainwestuj w swoją przyszłość i zdobądź pewność siebie na egzaminie ósmoklasisty!

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania, skontaktuj się z nami.

Adres

os. Bolesława Śmiałego 16
60-682 Poznań

Telefon

 605 500 036

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub e-mailowy przez Centrum Edukacyjne Wiedzobranie.pl Magdalena Kuśnierek. Szczegółowe informacje dotyczące celów i zasad przetwarzania oraz przysługujących uprawnień, w tym prawa do wycofania udzielonej zgody znajdują się w Polityce Prywatności.

Zapisy na rok
szkolny 2023/2024

Wybierz dogodny termin bezpłatnych
zajęć próbnych i zapisz dziecko na nowy rok szkolny